0 312 385 22 71
info@evimdekorferforje.com

Hakkımızda

Evim Dekor’a hoşgeldiniz!

2002 yılından itibaren ferforje sektöründe faaliyet gösteren firmamız, hizmetleri arasına çelik konstrüksiyon ve vinç kiralama hizmetlerini de katarak, yılların tecrübesi ile değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Evim Dekor Vinç Kiralama Hizmetleri ağır yük taşıma işlerinizde ihtiyacınız olan vinç kiralama hizmetini profesyonel ve uzman ekibiyle sizlere sunmaktadır. Konteyner yükleme, indirme, taşıma, makine yükleme indirme taşıma, çelik konstrüksiyon parçaları yükleme, yerleştirme gib hizmetlerimizle değerli müşterilerimize yüksek kalite hizmet verebilmek amacıyla çalışmaktayız.

hakkimizda1

Evim Dekor Ferforje ve Vinç Kiralama Hizmetleri olarak sunduğumuz ürün ve hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişime geçin.

hakkimizda2

17 yıllık Tecrübe

Çeşitli profil imalatları, bina içi merdiven korkulukları, ızgara, sundurma, kış bahçesi, teras kapatma, kamelya, asma kat, asma tavan, bölme duvar, çeşitli alçıpan işleri, paslanmaz çelik balkon ve merdiven korkulukları, temiz su depoları, platformlar, ferforje garaj giriş kapıları, bina giriş kapıları, duvar üstü korkuluklar, ferforje pencere, merdiven ve balkon korkulukları, ferforje şamdan ve aplik.